Telefon
54 231 16 77
+48 664 191 111
+48 602 333 111
Adres
ul. Słodowska 4a, 87-800 Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

MAR-KOP MAR- KOP

MAR-KOP – Sztukateria, dekoracje

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które poszukują oryginalnego sposobu na aranżację wnętrza stworzyliśmy wyjątkową kolekcję sztukaterii, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Proponowane elementy architektoniczne to najwyższej jakości dekory wewnętrzne oraz dekoracje elewacyjne, które sprawdzą się zarówno w przestrzeniach klasycznych, jak i nowoczesnych. Możliwość samodzielnego dobierania kolejnych elementów umożliwia naszym klientom tworzenie spersonalizowanych kompozycji, które urozmaicą każde wnętrze.

W naszej ofercie dostępne są takie zdobienia architektoniczne jak:

  • listwy podłogowe i sufitowe,
  • cokoły ścienne,
  • pilastry,
  • rozety,
  • kolumny i półkolumny,
  • wsporniki.

Dostępne są także niezbędne akcesoria do samodzielnego montażu naszych produktów takie jak kleje i wyciskacze.

Oferowana przez nas sztukateria została wykonana z najwyższej jakości materiałów tak, by mogli się Państwo cieszyć wybranymi zdobieniami jak najdłużej. Wszystkie elementy ornamentowe dostępne są w wielu wariantach kształtów, motywów i rozmiarów, dzięki czemu sprawdzą się w każdej przestrzeni takiej jak salon czy hall, a także mniejszych jak łazienka czy przedpokój.

Our Brands

MAR – KOP

Firma MAR-KOP powstała w 1992 roku w samym centrum Polski. Prowadzimy realizacje na terenie całego kraju, a także Europy. Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowe wykańczanie wnętrz domów, rezydencji, mieszkań czy biur. Jesteśmy zespołem doświadczonych doradców i specjalistów, gotowych do pracy na każdym etapie realizacji. Dzięki współpracy z profesjonalnymi architektami i dekoratorami wnętrz oraz partnerstwie z dostawcami najlepszych materiałów na rynku gwarantujemy naszym klientom pełną satysfakcję z każdego powierzonego nam projektu. Niemal 30 lat praktyki zapewnia nam kwalifikacje do świadczenia usług na najwyższym poziomie i sprostaniu najtrudniejszym wyzwaniom naszych klientów. Unikamy zwrotu nie da się i pracujemy tak, by nikt w ten sposób nie mówił o współpracy z nami. O słuszności tej strategii świadczą liczne referencje i wzmianki w prasie branżowej.

Ta strona używa ciasteczek oraz zewnętrznych skryptów dla lepszego dostosowania treści do użytkownika.
Aby w pełni korzystać w nasze serwisu zaakceptuj zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę zawsze możesz wycofać.
Polityka prywatności

X