Telefon
54 231 16 77
+48 664 191 111
+48 602 333 111
Adres
ul. Słodowska 4a, 87-800 Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

MAR-KOP MAR- KOP

Zakres działalności

Oferujemy szeroki asortyment produktów niezbędnych przy pracach remontowych i wykończeniowych. Świetnie orientujemy się w najnowszych trendach i nowościach na rynku remontowo-budowlanym, a to oznacza, że jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w kompleksowym wykańczaniu wnętrz – decydując się na nasze usługi, zapewniasz sobie kompleksową obsługę od początku do końca remontu czy renowacji. Zaczynając od projektu przygotowanego przez najlepszych architektów i dekoratorów na rynku, przez dobór materiałów o doskonałej jakości, kończąc na pracach, które wykonają renomowani w Europie fachowcy.

Przy naszych realizacjach korzystamy z usług najlepszych architektów, projektantów wnętrz i designerów – dzięki temu mamy pewność, że pracujemy według najnowszych trendów i tworzymy dla naszych klientów coś wyjątkowego.

Nie boimy się dużych wyzwań – osiedla czy kompleksy mieszkaniowe to dla nas możliwość wykazania się i zapewnienia przyszłym lokatorom miejsca, w którym będą mogli czuć się prawdziwie jak u siebie.

Our Brands

Ta strona używa ciasteczek oraz zewnętrznych skryptów dla lepszego dostosowania treści do użytkownika.
Aby w pełni korzystać w nasze serwisu zaakceptuj zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę zawsze możesz wycofać.
Polityka prywatności

X